Evidenční číslo: 85
Typ: Řadový
Adresa: Hlavní, Pouzdřany, Břeclav
Cena: 4 650 000Kč
4 650 000Kč

Aktivní

int(0) int(0)

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji vinný sklep v obci Pouzdřany nedaleko Mušova a vodní nádrže Nové Mlýny. Vinný sklep se nachází u jedné z hlavních silnic v obci vedle sousedního penzionu. Má vydlážděný příjezd před vstupními dvojitými dveřmi pro 2 osobní auta a z boční strany taktéž pro 2 osobní auta. Na příjezdové cestě je umístěn septik a vodovodní šachta. Na přízemní lisovnu o výměře 40 m2 navazuje předsíň, kde je umístěno samostatné WC, WC s odtokem a kuchyňka. Vinný sklep s klenutým stropem o délce 20 m a šířce 5m. Po celé délce spodní části sklepa je hlazená průmyslová podlaha, v zemi je zabudovaný betonový septik pro údržbu nádob ve sklepě. Paletovým vozíkem je možný pohyb z lisovny až na konec sklepa. V lisovně a v předsíni je na zemi dlažba. Ve sklepě je stabilní teplota 12´C pro archivaci vína. Na základě provázanosti se sousedním penzionem, se kterým je sdílena společná terasa, je zaručen roční odbyt vína 3-4 tisíce lahví.
Součástí prodeje je také nově vybudovaný apartmán s 5 lůžky nad lisovnou s prostornou koupelnou s WC a sprchovým koutem a malou kuchyňkou (elektrický dvouvařič, lednička, mikrovlnka) a stolem se židlemi a s venkovním posezením na části vybudované terasy, kde je možnost grilování a umístění kol. Apartmán se prodává včetně veškerého vybavení a nábytku. Apartmán je zvenku i zevnitř zateplený a klimatizovaný. Za terasou apartmánu a kolárnou je cca 100 m2 zahrady. Stavba je napojena na elektřinu 240 / 380, obecní vodovod, septik 9 m3 (v obci je připraven projekt na kanalizaci). Apartmán je celoročně obyvatelný, v létě je zde 100% vytíženost (týdenní pobyty). Cena vinného sklepa s lisovnou a apartmánem ve výši 4,650.000,- Kč nezahrnuje vybavení vinného sklepa, které není součástí kupní ceny a v případě zájmu je možné ho odkoupit zvlášť (lis na hrozny, paletový vozík, nerezové nádoby na víno, sudy atd.) Vinný sklep s lisovnou vybudovaný na parcele o celkové výměře 300 m2 je určen na zpracování, uchování a prodej vína.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Hlavní, Pouzdřany, Břeclav

Počty místností, umístění

Typ objektu: Přízemí

Máte otázku?

Kde inzerujeme?