Evidenční číslo: 235
Typ: V bloku
Adresa: Šakvická, Strachotín, Břeclav
Cena: 12 000 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK, včetně právního servisu
12 000 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační - komerční objekt o celkové výměře 2.820 m2 v k.ú. Strachotín v oblasti rekreačního bydlení a zahrad u vodního ramena "Sajlovka" v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny na Pálavě. Příjezd k areálu (k pozemku) je po ulici Šakvické. Objekt je oplocen s uzamykatelnou vjezdovou bránou. Na pozemku se nachází dřevěně chatky, které jsou uživatelné od jara do podzimu, je zde studna s užitkovou vodou, elektřina, společné koupelny a WC, vlastní jímka, venkovní rozvody vody k jednotlivým chatám, vodovod na sousedním pozemku, na obecní kanalizaci se nyní nelze napojit s ohledem na kapacitu místní ČOV.
Pozemky se nacházejí v zastavěném území kde je možné dále stavět. Dle územního plánu se jedná o RI - Plochy rekreace Plochy staveb pro rodinnou rekreaci, kde hlavní využití staveb je pro činnosti, děje a zařízení související s uspokojováním individuálních rekreačních potřeb, je zde možné stavět stavby a zařízení rodinné rekreace (např. chaty, rekreační domky). Výšková regulace zástavby je max. 1 NP + podkroví, Intenzita zástavby: 50%. Na sousedních pozemcích se nachází veškeré IS.
Je možné areál nadále provozovat v současných podmínkách, vystavět novou chatovou osadu nebo pozemky použít pro stavbu individuální rekreace. Areál se nachází před koncem příjezdové cesty, která slouží pouze pro příjezd místních obyvatel nebo uživatelů.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: V bloku
Konstrukce: Dřevostavba
Adresa: Šakvická, Strachotín, Břeclav

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 1. podlaží
Typ objektu: 1. podlaží

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Máte otázku?

Kde inzerujeme?