Prodej RD se dvěma bytovými jednotkami - Brno - Židenice

Evidenční číslo: 119
Typ: Řadový
Adresa: Karáskovo náměstí, Brno-Židenice, Židenice, Brno, Brno-město
Cena: 10 500 000Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
10 500 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům Brno, Židenice v blízkosti Karáskova náměstí. Čtyřpodlažní rodinný dům je řadový, má zastavěnou plochu 103 m2 a za domem vydlážděný dvorek a zahrádku 27 m2. Dům byl zkolaudován v roce 1932 a v roce 1988 byla provedena rekonstrukce podlah a sklepa.
Po realizaci rozvodů ústředního topení v domě a instalace nového plynového kotle v r. 2006 byla vyměněna plastová okna, provedeno zateplení domu a fasáda, opravena střecha a provedeny nové rozvody elektřiny v mědi, vody a kanalizace, kompletní rekonstrukce byla dokončena v r. 2010. V r. 2015 byl vyměněn hlavní uzávěr plynu.
Dispozice:
V 1.PP domu se nachází sklep, 2x sklad, směrem do zahrady pokoj a koupelna s WC a s vanou, bojler na ohřev vody a vchod na zahradu. Plynový kombinovaný kotel BAXI vytápí celý dům, rozvod je prostřednictvím ústředního topení ve všech místnostech.
V 1.NP domu se nachází bytová jednotka se samostatným vchodem s dispozicí 2+1, jeden pokoj má okna do ulice, druhý pokoj s kuchyní mají okna do zahrady. Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem a samostatnou lednicí, koupelna je společná s WC se sprchovým koutem. Na podlahách jsou parkety a plovoucí podlahy.
Ve 2.NP domu se nachází bytová jednotka se samostatným vchodem s dispozicí 2+1, jeden pokoj má okna do ulice, druhý pokoj s kuchyní mají okna do zahrady. Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem a samostatnou lednicí, koupelna je společná s WC se sprchovým koutem. Na podlahách jsou parkety a plovoucí podlahy.
Ve 3.NP domu je půdní prostor, který lze využít na půdní vestavbu podkrovního bytu nebo k propojení s bytovou jednotkou ve 2.NP a vybudování mezonetového bytu s terasou. Zálohy na energie jsou na každé obytné patro ve výši 2.830,- Kč (voda 330,- Kč, elektřina 500,- Kč, plyn včetně topení 2.000,- Kč) měsíčně.

Dům je ve velmi dobrém stavu, obývaný, udržovaný, bytové jednotky v jednotlivých patrech jsou přístupné po společném schodišti a mají samostatné vchody. Dům je vhodný pro vícegenerační rodinu, jeho potenciál je ve vybudování půdní vestavby a využití suterénu k plnohodnotnému bydlení. Parkování před domem.
Dům je umístěn v klidné lokalitě rodinných domů, v blízkosti je veškerá občanská vybavenost, dětské hřiště, supermarket, restaurace, tenisové kurty, mateřská škola, kostel.
Dům se prodává včetně vybavení, vše záleží na vzájemné dohodě obou smluvních stran.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Karáskovo náměstí, Brno-Židenice, Židenice, Brno, Brno-město

Plochy

Plocha zastavená: 103m2
Plocha zahrady: 27m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 4
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové

Máte otázku?

Kde inzerujeme?