DB 2+kk - Brno - Vinohrady - Pálavské náměstí - lodžie

Evidenční číslo: 120
Typ: Řadový
Adresa: Pálavské náměstí, Brno-Vinohrady, Židenice, Brno, Brno-město
Cena: 4 750 000Kč
4 750 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme převod členských práv k družstevnímu bytu o velikosti 2+kk situovaného ve 3.NP polyfunkčního domu na Pálavském náměstí v Brně - Židenicích na sídlišti Vinohrady. Byt o celkové výměře 54,34 m2 s lodžií a komorou je situovaný na jih. Ze vstupní předsíně (7,21 m2) je vstup do koupelny s vanou (4,52), na WC, do šatny (1,50 m2) a do pokoje (14 m2), ze kterého je vstup do pokoje (14,7 m2) s kuchyňským koutem (6,12 m2), komorou (1,7 m2) a na lodžii o výměře 4,0 m2. Oba pokoje jsou odděleny dvoukřídlými posuvnými dveřmi. Byt je vytápěn ústředním topením a není napojen na plyn. Kuchyňská linka je součástí prodeje bytu včetně spotřebičů.
Pětipodlažní dům byl postaven v r. 2004, bezbariérový vstup, výtah.
Měsíční náklady ve výši 3.273,- Kč + elektřina 600,- Kč a internet. V okolí je veškerá občanská vybavenost, v přízemí komplexu je supermarket, restaurace, pošta, lékárna, zastávka trolejbusu před domem, za konečnou trolejbusu se nachází Židenický kopec s lesoparkem Akátky a zahrádkářskou osadou.
Parkování před domem nebo na několika odstavných parkovištích v bezprostředním okolí domu. Byt je vyklizený, vymalovaný, ihned k převodu. Bytový komplex je ve vlastnictví Bytového družstva Vinohrady a Statutárního města Brna a do r. 2025 jej nelze převézt do osobního vlastnictví. Podmínkou pro převod členských práv a povinností v družstvu je souhlas Statutárního města Brna pro osoby, které nemají ve svém vlastnictví žádný objekt k bydlení. Poplatek za převod v bytovém družstvu je 3.500,- Kč, anuita je zcela uhrazena. Cena k jednání.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Základní info

Umístění: Sídliště
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Pálavské náměstí, Brno-Vinohrady, Židenice, Brno, Brno-město

Plochy

Plocha lodžie: 4m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 2. patro
Počet NP: 6
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Lodžie

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové

Máte otázku?

Kde inzerujeme?